В Киеве прошел "неоновый" велопарад

Велопарад у неоні! Понад півсотні екстремалів готували своїх залізних коней до випробувань на "Байк Лайт Райд 2013", що відбувся у ці вихідні у Києві. Паяли мікросхеми, крутили дроти, заряджали батарейки. Що з того вийшло, бачила Альона Завора.

Неонові трубочки, фари, новорічні гірлянди та світлодіодні стрічки. Прикрашали свої байки, хто як міг. Головне, щоб і водій і двоколісний кінь виглядали вражаюче. 42-річний Володимир Головко із цим завданням впорався як ніхто. Його жилет, обшитий світлодіодами вздовж і упоперек, гармоніював з його яскравим велосипедом. Любитель світла зізнається, щоб зробити всю цю красу, не спав дві ночі.

- Сейчас я переключаюсь на красный свет, теперь - на зеленый, синий.

А от молодий винахідник Костянтин так хотів яскравий шолом, що навіть ноутбук розібрав.

Костянтин Нікулін, учасник велопараду:

- Аккумулятор от ноутбука, провода, кот идут к контроллеру, от контроллера идет провод вот этот вот, вот сюда. Ну и вот результат. Я готов всю ночь ехать, лишь бы аккумулятора хватило.

Довго мерзнути не довелося, парад розбавили 12-кілометровою гонкою. Стартували з центральної вулиці столиці Хрещатик.

- Классная погода, классная компания, все супер.

Половину дистанції екстремали подолали без ексцесів. На цей раз організатори підготували досить легкий маршрут - всього два спуски і лише один підйом.

Олег Лементарьов, організатор велопараду:

- Таким образом он составлен, что мы объезжаем весь город. Места, там где много людей, там где нас могут заметить.

До фінішу доїхали всі. А незвична 1,5-годинна прогулянка на колесах вечірнім містом зарядила позитивом.

Дарина, велосипедист:

- Это маленький километраж на самом деле. Главное - это настроение и позитив, а он тут просто преобладает. И поэтому все супер.

"Байк Лайт Райд" можна вважати прощанням любителів велоспорту з "бабиним літом". Адже попереду - холодна зима, і повторити таке яскраве дійство вдасться лише навесні.

Альона Завора, Андрій Костюк, Новини, телеканал "Інтер"

Write a comment

Comments: 0
Instagram